Browsed by
Category: Komunikaty

Zaduszki 2023 sprawozdanie

Zaduszki 2023 sprawozdanie

W czwartek 9 listopada w świetlicy ROD ks.L.Przyłuskiego spotkaliśmy się na corocznej imprezie” Działkowe Zaduszki i świeto Niepodległości.”Po raz 9 dzięki dotacji finansowej Urzędu m.Poznania działkowcy i sympatycy działek mogli zapoznać się z historią naszego miast od czasów jego powstania przez okres powstania Wielkopolskiego aż do wybuchu II wojny Światowej. Przybliżenie historii Poznania ,przybliżenie okresu walk o niepodległości ,taki był zamiar pomysłodawczyni i prezes Stowarzyszenia Barbary Czapla której pomagała p.Alicja Serba oraz DJ p.Waldek Szczególnie okres Powstania Wielkopolskiego szeroko był … kliknij aby wyświetlić pełną treść.

działkowe zaduszki i święto niepodległości

działkowe zaduszki i święto niepodległości

STOWARZYSZENIE KULTURA i ZDROWIE W ROD oraz Zarząd ROD ks.L.Przyłuskiego ZAPRASZA działkowców i ich sympatyków na corocznie organizowany wieczór poezji pt. „DZIAŁKOWE ZADUSZKI i ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI” Spotkanie odbędzie się w naszej świetlicy w dniu 9 listopada 2023r. /czwartek/ o godz. 17.oo Zapraszamy do spędzenia miłego popołudnia przy muzyce i poezji.

komunikaty listopad 2023r.

komunikaty listopad 2023r.

KOMUNIKATY!!!   Od dnia 01.11.23 bramy wjazdowe zostają zamknięte i założone zostaną kłódki zimowe. W awaryjnych sytuacjach o otwarcie bramy należy zgłosić się do gospodarza ogrodu. …………………………………………………………………………………………… W dniu 11.11.23 sobota o godz. 11:00 zostanie zamknięta woda na sezon zimowy …………………………………………………………………………………………… Również w dniu 11.11. o godz. około 9:00 zostanie wyłączona energia elektryczna na całym ogrodzie na około 2-3 godzin ponieważ zachodzi pilna konieczność wycinki gałęzi na placu na wysięgniku pod linią energetyczną. Jeżeli działkowiec stwierdzi, że jego drzewa na … kliknij aby wyświetlić pełną treść.

INFORMACJE ZARZĄDU ROD

INFORMACJE ZARZĄDU ROD

W dniu 20 września 2023r. zakończyliśmy wymianę wodomierzy, prosimy działkowców o posprawdzanie studzienek, czy wszystko jest w porządku. W przypadku jakichkolwiek uwag prosimy o poinformowanie o tym fakcie gospodarza ROD lub zarząd ROD. Prosimy działkowców o odebranie z magazynu starych wodomierzy. Nieodebrane do dnia 31.listopada 2023r. zostaną zutylizowane. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> W okresie 01.10 – 31.10.2023r. bramy wjazdowe nr 1 od ul. Dojazd i nr 3 od ul. Lutyckiej będą otwarte codziennie w godz 08:00 – 18:00. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Na początku października 2023r. … kliknij aby wyświetlić pełną treść.

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

W czwartek 14. września 2023r. od godziny 08:00 do godziny 15:00 na terenie całego ogrodu będzie zamknięta woda z powodu wymiany zaworów na działkach. Zarząd ROD.

Komunikat Zarządu ROD

Komunikat Zarządu ROD

KOMUNIKAT!! Ponieważ w sobotę 26 sierpnia 2023 r. obchodzone są Okręgowe Dni Działkowca i zarząd naszego ogrodu został zaproszony tę uroczystość w związku z powyższym w tym dniu biuro zarządu będzie NIECZYNNE. Sprawy pilne do uzgodnienia telefonicznie w ciągu tygodnia.

Jubileusz 90-lecia rod

Jubileusz 90-lecia rod

Ach, cóż to był za dzień…12 sierpnia 2023r…. Sobotnie popołudnie, słońce radośnie świeci, ani jednej chmurki na niebie, wprost wymarzona pogoda ( w cieniu odnotowano ponad 32 stopnie ciepła), aby działkowcy ROD im ks Przyłuskiego w Poznaniu spotkali się i świętowali obchody 90 rocznicy założenia ogrodu. Ogród został założony przy ul. Wojska Polskiego w 1933r. Na teren, gdzie się obecnie znajdujemy ogród został przeniesiony w 1956 r. Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością prezes Okręgowego Zarządu dr Zdzisław Śliwa oraz dyrektor … kliknij aby wyświetlić pełną treść.